SPONSORS 2014:


Koninklijke SAAN


HotTug
Apotheek Ballintijn

Bakkerij Cor Mühl

Bakkerij P&E Stricker

Streefkerk

Vechten op de Vecht wordt in 2014 mede mogelijk gemaakt door:

EvenLos Evenementen

Schalkse

Pronk Juweel

standcraft

vvv_logo

VS Bouw
Kransstauber

Wie hebben er gewonnen in 2009
Winnaars 2009
zondag, 05 april 2009 09:42

De 1ste editie van Vechten op de Vecht heeft de volgende winnaars opgeleverd:

Heren

  1. 1ste prijs vermogen overall - Mercator, STC-1, Rotterdam
  2. 1ste prijs snelheid Kuikensloepen - Anthony van Hoboken, STC-2, Rotterdam
  3. 1ste prijs vermogen Kuikensloepen - Anthony van Hoboken, STC-2, Rotterdam
  4. 1ste prijs snelheid Kromhout Whalers - De Zuyderzee, De Heeren XIV, Muiden
  5. 1ste prijs vermogen Kromhout Whalers (Klassementsprijs) - De Heeren XIV, Muiden
  6. De Gouden Standaerd Heeren - De Heeren XIV, Muiden
    de snelste sloep uit de regio Muiden - Weesp

Dames

  1. 1ste prijs vermogen overall - Voorbijganger, Kaagtijgers, Warmond
  2. 1ste prijs snelheid Kuikensloepen - Tante Agaath, Tante Agaath, Muiden
  3. 1ste prijs vermogen Kuikensloepen - Tante Agaath, Tante Agaath, Muiden
  4. 1ste prijs snelheid Kromhout Whalers - Kaag 1, Meiden van Staal, Warmond
  5. 1ste prijs vermogen Kromhout Whalers (Klassementsprijs) - Voorbijganger, Kaagtijgers, Warmond
  6. De Gouden Standaerd Daemes - De Vecht, De Vecht, Weesp
    de snelste sloep uit de regio Muiden - Weesp

Speciale prijzen

VechtDuo - De Vecht met teams De Vecht dames en De Vecht heren
(een sloepprijs voor een team waarmee het heren en dames team gezamenlijk (opgeteld) de snelste tijd heeft gerealiseerd)

NB. Tijdens de prijsuitreiking is in de hectiek van de berekening een fout geslopen in de toekenning van de VechtDuo prijs. Deze is abusievelijk aan de Amazone (met teams Spiering heren 2 en dames 2) uitgereikt. Het Stichtingbestuur hoopt dit met deze vermelding rechtgezet te hebben en heeft maatregelen genomen om de prijs bij de rechtmatige winnaars terecht te laten komen.

05.04.09
Pim Visser
wedstrijdleiding


 
Uitslagen 2009
vrijdag, 16 januari 2009 12:10

De uitslagen van 4 april 2009.

Dames

(nr, team, sloep, tijd, m/s,vermogen) 
1    Kaagtijgers   Voorbijganger-8D    1:10:22    2,57    53,97
2    Meiden van staal    Kaag 1-8D    1:08:56    2,62    53,52
3    Tante Agaath    Tante Agaath    1:13:43    2,45    49,92
4    Meidenloos    Octopus-8D    1:13:54    2,45    49,86
5    Zeesteeg    Zeesteeg-6D    1:17:20    2,34    46,55
6    De Vecht dames    Vecht-8D. De    1:12:50    2,48    45,63
7    Haarlemsche Daemes    Icterus-8D    1:12:26    2,50    42,99
8    Spiering 1    Gebr.van Amerongen-8D    1:16:44    2,36    39,58
9    Kaagse bluf    Caatje van Warmond-8D    1:14:45    2,42    39,12
10   Spiering 2    Amazone-8D    1:16:49    2,35    37,73
11   Spiering 3    Spiering II-8D    1:16:16    2,37    36,93

Heren

(nr, team, sloep, tijd, m/s, vermogen)
1    STC-1    Mercator    0:59:42    3,03    105,26
2    GIA    Razende Snol-8H    1:08:42    2,63    94,48
3    STC-2    Anthony van Hoboken    1:04:06    2,82    91,10
4    De Heeren XIV    Zuyderzee-8H    1:03:52    2,83    80,57
5    Okke Hel    Kromme Dick    1:05:26    2,76    79,39
6    Voorganck    Voorganck-8H    1:09:23    2,61    76,53
7    De Vecht heren    Vecht-8H. De    1:04:19    2,81    74,54
8    H28    Red Pepper-8H    1:11:01    2,55    72,38
9    Kaag 1 heren    Caatje van Warmond-8H    1:05:07    2,78    71,49
10    Teamkr8    Doxa-8H    1:04:57    2,78    71,42
11    RSV Muiden    W2-8H    1:14:13    2,44    69,42
12    Zeesteeg    Zeesteeg-8H    1:06:52    2,70    67,93
13    Ekiep'9    Jan van Schaffelaar    1:07:15    2,69    66,31
14    Daventre Portu    Bergenvaarder-8H    1:11:27    2,53    65,93
15    Spiering 2    Amazone-8H    1:06:30    2,72    62,09
16    WBS Broere Shipping    Cor. Douwes-8H    1:13:53    2,45    61,37
17    Haarlemsche Heeren    Icterus-8D    1:06:11    2,73    60,50
18    Roeiver. Corus    Epoxydus    1:09:58    2,58    60,04
19    Spiering 3    Spiering II-8H    1:07:10    2,69    59,84
20    Spiering 4    Curved Wood (Spiering I-8H)     1:08:19    2,65    58,90
21    Spiering 5    Gebr.van Amerongen-8H    1:08:41    2,63    57,98
22    Het Kaagschuim    Voorbijganger-8H    1:10:17    2,57    57,83
23    Daventre Portu    Schoonenvaarder-8H    1:15:39    2,39    56,74
24    Maritieme Academie 1    Mare Liberum    1:10:03    2,58    55,33
25    Het laatste rukje    Witte Schuim. Het    1:11:44    2,52    54,03
26    Masrova    Remex Liberus-10H    1:25:30    2,12    53,00
27    Loodsen Rijnmond    Lootsman    1:10:19    2,57    51,65
28    Zonder dollen    Bertha-10H    1:25:13    2,12    51,47
29    Loodsen Amsterdam    Laura G.    1:11:54    2,52    49,22
30    Spiering 6    Kaag 1-8H    1:11:39    2,52    46,45
31    Spiering 1    Curved Wood (Spiering I-8H)    1:12:09    2,51    45,88
32    Meerminnen en -man    Red Pepper-8D    1:17:12    2,34    45,06
33    JumBootje    Witte Beer-8H    1:27:46    2,06    44,09
34    't Juiste tuig    Moos-8H    1:16:09    2,37    43,70
35    Daventre Portu    Visbijvaarder-8H    1:21:27    2,22    36,07

Spiering I (Curved Wood) komt twee keer voor in deze uitslag, de Spiering 1 zou niet voorkomen op plaats 20 in een formele uitslag (team Spiering 1 was vooraf aangewezen als uitslagbepalend voor het resultaat van de Spiering 1 (Curved Wood).

De Icterus is niet voor heren gemeten (er is gebruik gemaakt van de meting voor dames) en zou niet voorkomen op plek 17 in een formele uitslag.

De Red Pepper op plaats 32 was ingeschreven als damessloep, er roeide echter een man mee, daarom is de Red Pepper met het damesteam (+1 heer) lokaal meegenomen in de uitslag voor herenteams maar de sloep zou niet dubbel staan in een formele uitslag.

 


Vechten op de Vecht wordt
in 2014 georganiseerd door:

         De Spiering                 H28