SPONSORS 2014:


Koninklijke SAAN


HotTug
Apotheek Ballintijn

Bakkerij Cor Mühl

Bakkerij P&E Stricker

Streefkerk

Vechten op de Vecht wordt in 2014 mede mogelijk gemaakt door:

EvenLos Evenementen

Schalkse

Pronk Juweel

standcraft

vvv_logo

VS Bouw
Kransstauber

Wie hebben er gewonnen in 2010
Winnaars 2010
zondag, 04 april 2010 14:47

De 2de editie van Vechten op de Vecht heeft de volgende winnaars opgeleverd:

Heren

  1. 1ste prijs vermogen overall - Mercator, STC-1, Rotterdam
  2. Speedcup  - Azorean High, Ferox heren 1, Katwijk
  3. 1ste prijs Kuikensloepen - Anthony van Hoboken, STC-2, Rotterdam
  4. 1ste prijs Kromhout Whalers (Klassementsprijs) - Jonghe Heeren XIV, De Buffel, Muiden
  5. De Gouden Standaerd Heeren - De Heeren XIV, Muiden
    de snelste sloep uit de regio Muiden - Weesp
  6. 1ste prijs GIG, Refelection, Zwarte Draecken, Nederhorst den Berg
  7. Poedelprijs heren - Piet Haverkamp, Oudleerlingen Hogere Zeevaartschool, Amsterdam

Dames

  1. 1ste prijs vermogen overall - Kaag 1, Meiden van Staal, Warmond
  2. Speedcup - Kaag 1, Meiden van Staal, Warmond
  3. 1ste prijs Kuikensloepen - Tante Agaath, Tante Agaath, Muiden
  4. 1ste prijs Kromhout Whalers (Klassementsprijs) - Kaag 1, Meiden van Staal, Warmond
  5. De Gouden Standaerd Daemes - De Vecht, De Vecht, Weesp
    de snelste sloep uit de regio Muiden - Weesp
  6. Poedelprijs dames - Rode Draak (6D), De Meidenloos, Muiden

Speciale prijzen

VechtDuo - De Vecht met teams De Vecht dames en De Vecht heren
(een sloepprijs voor een team waarmee het heren en dames team gezamenlijk (opgeteld) de snelste tijd heeft gerealiseerd)

NB. Tijdens de prijsuitreiking is in de hectiek van de berekening een fout geslopen in de toekenning van de Gouden Standaerd voor zowel heren als dames. Deze zijn tijdens de prijsuitreiking aan sloep Tante Agaath met team Tante Agaath en aan sloep De Buffel met team Jonghe Heeren XIV uitgereikt. De uitslag was abusievelijk berekend op vermogen terwijl volgens het reglement dit op roeisnelheid moest zijn.
We hopen dit met deze vermelding rechtgezet te hebben en we hebben maatregelen genomen om de prijs bij de rechtmatige winnaars terecht te laten komen.

04.04.2010
De wedstrijdcommissie

 
Uitslag Dames 2010
zondag, 04 april 2010 10:56
Vechten op de Vecht 3 april 2010        
plaats sloepnaam roeitijd V(m/s) P(watt) sneller
1 Kaag 1-8D 1:09:34 2,66 64,34 0
2 Voorbijganger-8D 1:10:12 2,64 60,4 57
3 Tante Agaath 1:14:05 2,5 54,03 165
4 Vecht-8D. De 1:11:36 2,58 51,94 268
5 Red Pepper-8D 1:16:29 2,42 51,54 213
6 Gebr.van Amerongen-8D 1:12:41 2,55 51,43 267
7 Rode Draak-6D 1:28:42 2,09 49,18 342
8 Spiering II-8D 1:13:02 2,53 46,69 361
9 Caatje van Warmond-8D 1:14:26 2,49 43,31 425
10 Amazone-8D 1:17:02 2,4 40,36 579
 
Uitslag Heren 2010
zondag, 04 april 2010 09:44
Vechten op de Vecht 3 april 2010        
plaats sloepnaam roeitijd V(m/s) P(watt) sneller
1 Mercator 0:58:51 3,14 122,77 0
2 Ame Gijs-8H 1:11:50 2,58 115,82 55
3 Buffel-8H, De 1:02:46 2,95 110,92 79
4 Azorean High-10H 0:57:12 3,23 110,56 70
5 Anthony van Hoboken 1:02:41 2,95 110,48 89
6 Zuyderzee-8H 1:01:53 2,99 104,21 119
7 Vecht-8H. De 1:02:17 2,97 102,92 100
8 Amazone-8H 1:02:46 2,95 102,11 94
9 d'Isela-8H 1:02:55 2,94 98,97 162
10 Gebr.van Amerongen-8H 1:03:23 2,92 95,35 171
11 Red Pepper-8H 1:08:41 2,69 93,29 227
12 Quo Vadis-8H 1:04:11 2,88 92,74 202
13 Caatje van Warmond-8H 1:03:08 2,93 91,95 210
14 Curved Wood 1:04:17 2,88 90,54 194
15 Cor de Bruin 1:07:00 2,76 90,39 276
16 Doorhaler-8H 1:12:49 2,54 89,84 367
17 W2-8H 1:11:51 2,57 89,56 312
18 Rode-Draak-8H 1:17:21 2,39 87,46 304
19 HES Amsterdam-H12 1:09:11 2,67 84,9 285
20 Twister-8H 1:09:51 2,65 84,35 336
21 Buffel-8H, De 1:07:10 2,75 82,01 340
22 Jan van Schaffelaar 1:05:58 2,8 81,28 296
23 Witte Schuim. Het 1:06:35 2,78 80,92 345
24 AVI-MARIA-8H 1:25:11 2,17 78,41 462
25 Schoonenvaarder-8H 1:11:20 2,59 76,35 494
26 Witte Beer-8H 1:19:56 2,31 75,99 480
27 Epoxydus 1:08:14 2,71 75,15 368
28 Voorbijganger-8H 1:09:09 2,68 68,29 494
29 Remex Liberus-10H 1:23:06 2,23 66,14 630
30 Laura G. 1:08:16 2,71 64,04 653
31 Kaag 1-8H 1:09:07 2,68 60,66 520
32 Bertha-10H 1:23:52 2,21 60,13 761
34 Spiering II-8H 1:08:46 2,69 59,87 500
33 Bergenvaarder-8H 1:15:03 2,47 59,87 721
35 Plancius-8H 1:30:06 2,05 59,71 810
36 Curved Wood 1:10:30 2,62 56,78 563
37 Moos-8H 1:18:58 2,34 41,75 1093
38 Piet Haverkamp-10H 1:40:10 1,85 25,84 1717
39 Reflection 0:59:19 3,12   1434
40 Hollandsche Nieuwe 1:00:47 3,04   1521
 


Vechten op de Vecht wordt
in 2014 georganiseerd door:

         De Spiering                 H28