SPONSORS 2014:


Koninklijke SAAN


HotTug
Apotheek Ballintijn

Bakkerij Cor Mühl

Bakkerij P&E Stricker

Streefkerk

Vechten op de Vecht wordt in 2014 mede mogelijk gemaakt door:

EvenLos Evenementen

Schalkse

Pronk Juweel

standcraft

vvv_logo

VS Bouw
Kransstauber

Wie hebben er gewonnen in 2011
zaterdag, 09 april 2011 09:25

Tijden en FSN Vermogen Dames Race 2011

In de uitslag heeft de MOOS buiten mededinging meegedaan. Ze hebben met 6 roeiers geroeid ipv de gesleepte 8. Voor de compleetheid staat de tijd wel onderaan de tabel vermeld.











Race: Vechten op de Vecht






Datum: 02-apr-11






Afstand: 11,100 [km]

Winnend Vermogen: 69,19



















Berekening van de geleverde (gecorrigeerde) vermogens per roeier.








Vermogen






Echte Roei per roeier
Start
No
Naam CW N H/D roeitijd snelheid min straf



kg/m

hh:mm:ss m/sec Watt
17 1 Garuda-6D 31,05 6 D-H 01:18:06 2,37 69,19
30 2 Kaag 1-8D 27,74 8 D-H 01:08:19 2,71 68,68
11 3 Mac-8D De 26,53 8 D-2 01:11:05 2,60 58,45
6 4 Hjoed 'n Makkie 1-8D 45,20 8 D-H 01:25:39 2,16 57,61
5 5 Kaapse Pracht-8D. De 55,21 8 D-H 01:31:42 2,02 57,59
2 6 Najade-6D 33,67 6 D-1 01:25:31 2,16 57,48
18 7 Trewes-3-8D 30,96 8 D-H 01:16:17 2,43 55,44
9 8 Danser 34,34 6 D-H 01:28:00 2,10 53,90
28 9 Karakter-8D 26,57 8 D-H 01:13:31 2,52 53,04
3 10 Skomskowster-6D 33,23 6 D-1 01:28:28 2,09 51,35
22 11 Tante Agaath 27,01 8 D-1 01:15:16 2,46 50,32
26 12 Voorbijganger-8D 24,82 8 D-1 01:13:12 2,53 50,17
19 13 Lytse Bear-8D 37,16 8 D-H 01:24:02 2,20 50,09
4 14 Bruzer-6D 30,58 6 D-1 01:27:07 2,12 49,45
27 15 Gebr.van Amerongen-8D 25,64 8 D-1 01:15:18 2,46 47,71
10 16 GIA-6D 38,08 8 D-H 01:26:15 2,14 47,56
7 17 Murk-6D 34,75 6 D-2 01:32:21 2,00 47,34
24 18 Zuyderzee-8D 24,85 8 D-1 01:14:45 2,47 47,23
15 19 Amazone-8D 23,52 8 D-2 01:14:16 2,49 45,58
1 20 Waterheks 32,18 6 D-H 01:31:42 2,02 44,76
25 21 Spiering II-8D 22,71 8 D-2 01:14:01 2,50 44,45
23 22 Octopus-8D 26,48 8 D-2 01:18:15 2,36 44,01
20 23 Visbijvaarder-8D 28,79 8 D-2 01:20:44 2,29 43,65
12 24 Oksewiel 2-6D 28,11 6 D-1 01:29:26 2,07 42,08
8 25 GIA II (Delta Marina II) 37,64 6 D-2 01:40:07 1,85 40,45
29 26 Vecht-8D. De 23,53 8 D-2 01:17:22 2,39 40,43
21 27 Red Pepper-8D 26,53 8 D-2 01:21:23 2,27 39,29
14 28 Caatje van Warmond-8D 21,98 8 D-2 01:16:33 2,42 38,96
16 29 Quo Vadis-8D 22,59 8 D-2 01:20:36 2,30 34,42









13 BM Moos-8D 24,38 8 D-2 01:38:03 1,89 20,89
 
zaterdag, 09 april 2011 08:57

Tijden en FSN vermogen Heren Race 2011

In deze race zijn twee boten uit de officiele uitslag gehaald en hebben buiten mededinging meegedaan. Dit zijn

  • de Curved Wood-8H met de heren Spiering 4. Deze hebben in de dames race geroeid.
  • De Hubert Jans2. Deze heeft met 8 roeiers geroeid ipv 10. Hier is geen geldige sleepwaarde voor.

In beide gevallen zegt het FSN reglement dat deze uitslag niet meetelt. Voor de compleetheid hebben we de vermogens in deze uitslag wel opgenomen (zie onder aan de uitslag).

Verder is de Curved Wood met de heren Spiering 1 niet gefinished, en ook niet in de uitslag opgenomen.











Race: Vechten op de Vecht






Datum: 02-apr-11






Afstand: 11,100 [km]

Winnend Vermogen: 104,63



















Berekening van de geleverde (gecorrigeerde) vermogens per roeier.








Vermogen






Echte Roei per roeier
Start
No Naam CW N H/D roeitijd snelheid min straf



kg/m

hh:mm:ss m/sec Watt
55 1 Rijp-10H 55,98 10 H-3 01:09:51 2,65 104,63
54 2 Grutte Bear 47,56 8 H-H 01:12:25 2,55 99,96
83 3 Mercator 30,38 8 H-H 01:03:30 2,91 93,91
84 4 Azorean High-6H 24,05 6 H-H 01:04:59 2,85 92,60
80 5 Zuyderzee-8H 33,08 8 H-1 01:05:43 2,82 92,46
57 6 Vergaan-8H 50,58 8 H-H 01:16:01 2,43 92,19
79 7 Kromme Dick 32,26 8 H-1 01:05:48 2,81 89,82
66 8 Cor de Bruin-2 36,43 8 H-3 01:10:06 2,64 84,24
56 9 Doorhaler-10H 48,69 10 H-3 01:11:56 2,57 83,48
58 10 W2-8H 40,63 8 H-H 01:13:07 2,53 83,01
82 11 Anthony van Hoboken 31,49 8 H-H 01:07:06 2,76 82,80
47 12 Guinevere 41,29 8 H-2 01:13:51 2,51 81,92
52 13 Te Maru-8H 54,28 8 H-1 01:21:07 2,28 81,76
69 14 Cor. Douwes-8H 36,87 8 H-3 01:12:02 2,57 78,71
43 15 Rotterdammer 2 49,54 8 H-1 01:19:43 2,32 78,53
45 16 The White One 54,58 8 H-2 01:22:40 2,24 77,76
76 17 Amazone-8H 27,34 8 H-1 01:05:29 2,83 77,23
67 18 Visbijvaarder-8H 36,37 8 H-1 01:12:24 2,56 76,48
68 19 Voorganck-8H 34,21 8 H-2 01:11:02 2,60 76,08
44 20 Avery 59,04 8 H-1 01:25:51 2,15 75,28
51 21 Ben Vossenaar 46,94 8 H-H 01:19:28 2,33 75,09
48 22 Kromhout-10H. 't 56,50 10 H-2 01:18:28 2,36 75,06
78 23 Gebr.van Amerongen-8H 30,38 8 H-H 01:08:40 2,69 74,64
74 24 Quo Vadis-8H 28,25 8 H-2 01:07:17 2,75 73,66
42 25 Boomsluiter 50,91 8 H-1 01:22:17 2,25 73,53
70 26 Red Pepper-8H 34,87 8 H-2 01:12:22 2,56 73,44
75 27 Caatje van Warmond-8H 26,28 8 H-1 01:07:05 2,76 69,14
73 28 Spiering II-8H 25,70 8 H-3 01:06:54 2,77 68,15
77 29 Vecht-8H. De 25,62 8 H-1 01:06:56 2,76 67,85
60 30 Witte Schuim. Het 28,15 8 H-3 01:09:49 2,65 65,86
64 31 Leugenaar 27,59 8 H-3 01:10:04 2,64 63,88
46 32 Stad Kampen 47,78 12 H-2 01:13:46 2,51 63,41
49 33 Maaike-10H 45,21 10 H-2 01:17:45 2,38 61,70
81 34 Evert Deddes 29,52 8 H-H 01:12:43 2,54 61,29
71 35 Schoonenvaarder-8H 35,46 8 H-2 01:17:47 2,38 60,41
53 36 Adamanteus 32,06 8 H-3 01:15:19 2,46 60,05
63 37 Voorbijganger-8H 27,05 8 H-3 01:11:31 2,59 58,97
72 38 Moos-8H 28,11 8 H-3 01:13:18 2,52 57,01
40 39 Bertha-10H 53,84 10 H-1 01:25:09 2,17 56,26
59 40 Lootsman 26,90 8 H-2 01:13:27 2,52 54,22
61 41 Laura G. 24,68 8 H-3 01:12:13 2,56 52,30
41 42 Remex Liberus-10H 54,92 10 H-3 01:27:54 2,10 52,27
65 43 Kaag 1-8H 23,49 8 H-3 01:11:53 2,57 50,46









62 DNF Curved Wood-8H SpieringI
8 H-3


31 BM Curved Wood-8H Spiering4 29,21 8 H-3 01:05:07 2,84 83,86
50 BM Hubert Jans2-10H 35,62 10 H-3 01:13:53 2,50 56,46
 
zaterdag, 09 april 2011 08:35

Tijden GIG Teams 2011


Race: Vechten op de Vecht





Datum: 02-apr-11





Afstand: 11,100 [km]
















Echte Roei
Start No
Naam
N H/D roeitijd snelheid


Herenteam



hh:mm:ss m/sec
87 1 Reflection
6 H-G 01:01:42 3,00
89 2 Vliegende Hollander
6 H-G 01:02:26 2,96
86 3 Silhouette
6 H-G 01:06:18 2,79
85 4 Sirene /Neptunus
6 H-G 01:08:36 2,70
33 5 Sirene
6 H-G 01:22:50 2,23










Damesteam





32 1 Reflection
6 D-G 01:11:42 2,58
34 2 Vliegende Hollander
6 D-G 01:11:45 2,58
35 3 Silhouette
6 D-G 01:13:29 2,52


 
zaterdag, 09 april 2011 08:31

Prijzen Vechten op de Vecht 2011

Overall Winnaar FSN Vermogen
Heren:  De Rijp, De Heeren XIV, Muiden
Dames:  Garuda, Garuda, Hindeloopen

Speedcup
Heren:  Mercator, STC-1, Rotterdam
Dames:  De Kaag 1, Meiden van Staal, Warmond

Kuikensloep
Heren:  Cor de Bruijn2, Port of Rotterdam, Rotterdam
Dames:  Tante Agaath, Tante Agaath, Muiden

Kromhout Whaler
Heren:  Zuyderzee, Jonghe Heeren XIV, Muiden
Dames:  De Kaag 1, Meiden van Staal, Warmond

GIG
Heren:  Reflection, Zwarte Draecken, Nederhorst den Berg
Dames:  Reflection, Team Blont, Nederhorst den Berg

Den Gouden Standaerd
Heren:  Amazone, Spiering heren 2, Weesp
Dames:  Spiering II, Spiering dames 3, Weesp

Vecht Duo:  Amazone met de teams Spiering heren 2 en Spiering dames 2

Winnaars FSN klassementen

FSN Hoofdklasse
Heren:  Grutte Bear, De Stamgasten, Joure
Dames:  Garuda, Garuda, Hindeloopen

FSN 1ste klasse
Heren:  Zuyderzee, Jonghe Heeren XIV, Muiden
Dames:  Najade, RV de 7 Gezusters, Franeker

FSN 2de klasse
Heren:  Guinevere, Snoque Deux, Bruinisse
Dames:  De Mac, De Mac, Harderwijk

FSN 3de klasse
Heren:  De Rijp, Heeren XiV, Muiden

 


Vechten op de Vecht wordt
in 2014 georganiseerd door:

         De Spiering                 H28